Ewa Krośnicka - gekon24.pl
Ekspert - Ewa Krośnicka

Ewa Krośnicka

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego.

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, Rumia, Wejherowo, Starogard Gdański, Chojnice, Kwidzyń, Malbork, Lębork, Pruszcz Gdański, Reda, Kościerzyna, Elbląg

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem wykwalifikowanym pośrednikiem kredytowym, posiadającym szeroka wiedzę z zakresu finansów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradzaniu klientom doskonale orientuje się w aktualnych ofertach banków i w sposób przystępny przedstawię wszelkie zagadnienia związane z ofertą kredytową, a także odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości z nią związane. Pomogę dobrać idealne rozwiązanie, dostosowane do twoich potrzeb i możliwości. Jako niezależny ekspert nie działam na rzecz konkretnej instytucji – szukam rozwiązania dającego maksimum korzyści wnioskodawcy. Mój profesjonalizm doceniło już wielu klientów, których zadowolenie i rekomendacje są dla mnie największym dowodem uznania. Zobowiązania finansowe to poważna sprawa. Warto podejść do niej rozsądnie. Moim obowiązkiem jest zadbać o Twoje interesy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Aleksandra

  Najlepszy specjalista jakiego można sobie wyobrazić! Ogromny profesjonalizm i skuteczność. Gdy wszystkie banki odrzucały wnioski Pani Ewa w bardzo krótkim czasie załatwiła mi kredyt i to na bardzo dobrych warunkach. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i będę szczerze polecać usługi Pani Ewy wszystkim znajomym. Do takich ludzi się wraca!

  Tomek i Kasia

  Dziękujemy Pani Ewo. Wszystko zaczęło się w dniu kiedy drugi bank odmówił nam kredytu, termin Umowy Przedwstępnej mocno się skrócił, a co za tym idzie istniała realna utrata wpłaconego zadatku. Pracownicy dwóch banków nas zawiedli. Straciliśmy sześć tygodni i poczuliśmy się oszukani, mimo że wcześniej te dwa banki gwarantowały nam zdolność kredytową i udzielenie kredytu na 100 %. Te doświadczenia skłoniły nas do szukania kompetentnego Eksperta Kredytowego, który skutecznie rozwiąże nasz duży problem. Znalazłem i wybrałem Panią Ewę, kierując się bardzo dobrymi opiniami i przeczuciem. Nie pomyliłem się, wszystko było tak jak w opiniach innych osób, które skorzystały z usług Pani Ewy. Profesjonalna, pełna obsługa kredytu. Od początku do końca bardzo dobry kontakt z Panią Ewą. Na każdym etapie byliśmy na bieżąco informowani o postępach, wyraźnie było widać zaangażowanie Pani Ewy. Bardzo udana współpraca. Pani Ewa zrobiła to, dostaliśmy kredyt, mamy już mieszkanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i bardzo szczęśliwi. Wszystko to dzięki Pani Ewie. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy, polecamy wszystkim z głębi serca i serdecznie pozdrawiamy.

  Karolina i Mateusz

  Zdecydowaliśmy się na współpracę po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, które i u Nas się potwierdziły. Pani Ewa przeprowadziła nas przez cały proces kredytu hipotecznego. Od pierwszego spotkania była profesjonalna, zaangażowana oraz dostarczyła niezbędnej wiedzy w tematyce nam obcej. Szybki i stały kontakt. W chwilach naszego zwątpienia ze stoickim spokojem zapewniała Nas że będzie dobrze i miała rację. Serdecznie pozdrawiamy, polecamy i dziękujemy.

  Karolina

  Kiedy po raz trzeci odbiłam się od drzwi banku, skierowałam się do Pani Ewy. Pani Ewa dokonała cudu i uzyskałam kredyt na mieszkanie. Pani Ewa to profesjonalistka! W mojej opinii działała szybko, dokładnie, była zaangażowana w cały proces - od początku do końca, traktowała mnie poważnie mimo mojego młodego wieku. Dodatkowo Pani Ewa ma magiczne zdolności łagodzenia konfliktów między kupującym, a pseudopośrednikami w sprzedaży nieruchomości. Gdyby nie pomoc Pani Ewy w rozwiązywaniu konfliktów, mimo uzyskania kredytu byłam gotowa wycofać się z transakcji. Dzięki ciężkiej i owocnej pracy Pani Ewy udało mi się kupić moje pierwsze mieszkanie. Pozdrawiam i polecam z całego serca tę cudowną kobietę.

  Adrian i Karolina

  Super! Jesteśmy z żoną mega szczęśliwi, że trafiliśmy na panią Ewę! Szukaliśmy po opiniach i muszę przyznać ze opinie i oceny nie kłamią! Przed pierwszym spotkaniem trochę się stresowałem bo moje pojęcie o kredytach jest zerowe. Pani Ewa wszystko tłumaczyła, podpowiadała i doradzała, warto docenić cierpliwość z jaką pani Ewa podchodzi do klientów. Tyle razy dzwoniłem z pytaniami, że czasem było mi trochę wstyd. Jako człowiek mega pozytywna, uśmiechnięta! Dziękujemy za wszystko oraz polecamy!