Damian Tokarski - gekon24.pl
Ekspert - Damian Tokarski

Damian Tokarski

Możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Gorzów Wielkopolski, Stargard, Świebodzin, Gryfino, Międzyrzecz, Słubice, Choszczno, Pyrzyce, Myślibórz, Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Strzelce Krajeńskie, Witnica

Skontaktuj się  O mnie

  Przygodę z finansami rozpocząłem w 2007 roku jako pracownik banku zajmując się odpowiednio kredytami gotówkowymi, klientami firmowymi oraz kredytami hipotecznymi. Następnie praca w charakterze pośrednika finansowego umożliwiła mi rozwiniecie swoich umiejętności oraz poszerzenie oferty. Posiadam bogate doświadczenie w szeroko rozumianej branży kredytowej, które pozwala mi na swobodne poruszenie się w tematyce finansów. Zadowoleni klienci oraz możliwość pomocy jest tym co daję mi ogromną satysfakcję.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2011 roku

  Opinie

  Karolina

  Pan Damian pomagał nam w uzyskaniu dwóch kredytów hipotecznych - dzięki jego zaangażowaniu i wiedzy otrzymaliśmy bardzo korzystne warunki (co jest dużym plusem przy dzisiejszych wzrostach stóp procentowych). Doceniam też dostępność Pana Damiana i cierpliwe odpowiadanie na wszystkie pytania:) Gorąco polecam współpracę!

  Evgeniy

  Polecam współpracę. Dzięki Panu zdaniami kupiliśmy 2 mieszkania. Na pewno spotkamy się jeszcze nie raz! Życzę rozwoju i kolejnych sukcesów 💪👋

  Tomasz

  Skorzystałem już 3 razy z usług Pana Damiana. Za każdym razem jestem zadowolony i wdzięczy ponieważ dzięki fachowej pomocy tylko nieznacznie odczułem wzrost stóp procentowych. Polecam!

  Wojciech

  Bardzo profesjonalne podejście, rzetelność, sumienność i świetny kontakt.