Damian Gałdyński - gekon24.pl
Ekspert - Damian Gałdyński

Damian Gałdyński

Poznań, Gniezno, Września, Śrem, Środa Wielkopolska, Kościan, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Oborniki, Wągrowiec

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem doświadczonym oraz mocno zaangażowanym doradcą kredytowym z Poznania, specjalizującym się w kredytach hipotecznych oraz finansowaniu biznesu. Klienci cenią mnie przede wszystkim za skuteczność, rzetelne podejście, ponadprzeciętne zaangażowanie oraz wysoki poziom fachowej wiedzy. Oferuję wysokiej jakości usługi, całkowite wsparcie na wszystkich etapach pozyskiwania kredytu hipotecznego. Współpraca rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji, podczas której zbadam wstępną zdolność kredytową , porównam najbardziej opłacalne oferty kredytowe oraz w jasny i przejrzysty sposób wyjaśnię wszelkie wątpliwości, a także odpowiem na pytania. Jako ekspert finansowy z Poznania zadbam o Twój komfort, bezpieczeństwo i wysoki poziom świadomości względem podejmowanych decyzji.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2015 roku

  Opinie

  Piotr

  Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Damiana - moja opinia jest taka: szybko, sprawnie i na temat bez zbędnego gadania. Życzę wielu sukcesów, poziom Pana zaangażowania jest rzadko spotykany w dzisiejszych czasach. Dziękuję i pozdrawiam.

  Marcin

  Profesjonalista w każdym calu, Pan Damian rzeczowo i konkretnie podchodzi do każdego tematu, nie boi się wyzwań i doskonale potrafi dostosować ofertę do potrzeb klienta.

  Radosław

  Profesjonalna i przyjazna obsługa oraz pomoc na każdym etapie realizacji zadania.Duże doświadczenie i pełne zaangażowanie oraz bardzo życzliwe podejście do klienta. GORĄCO POLECAM !!! :)

  Zuzanna

  Bardzo dobry kontakt z Panem Damianem zaangażowanie i ogromna wiedza pozwoliła nam załatwić sprawy szybko i bezproblemowo, a przede wszystkim na najlepszych warunkach możliwych. Bardzo polecam współpracę!

  Grzegorz

  Jak najbardziej całokształt godny polecenia. Osobiście korzystając z usług i pomocy przy kredycie hipotecznym, bardzo polecam każdemu.