Anna Szczęsna - gekon24.pl
Ekspert - Anna Szczęsna

Anna Szczęsna

Poznań, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne oraz wszystkie pozostałe miasta i miejscowości w województwie wielkopolskim.

Skontaktuj się  O mnie

  Jestem związana z branżą finansową od kilkunastu lat. Przeszłam przez różne szczeble kariery zawodowej. Pełniłam funkcje inspektora, doradcy Klienta, naczelnika i kierownika filii, dyrektora oddziału, kierownika sprzedaży na teren Wielkopolski w jednym z dużych banków w Polsce. Aktualnie działam jako niezależny Ekspert Finansowy i korzystając ze swojej wiedzy oraz doświadczenia pomagam Klientom w realizacji marzeń o własnym domu czy mieszkaniu. Pracuję z Klientami długofalowo. Zajmuję się pełną obsługą procesu kredytowego począwszy od weryfikacji zdolności kredytowej, wyboru oferty, złożenia wniosku w Banku, uruchomienia środków, jak również wsparcia w obsłudze posprzedażowej. Klienci cenią moje doświadczenie i umiejętność dopasowania oferty do Ich indywidualnych potrzeb.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2004 roku

  Opinie

  Magdalena

  Pani Ania rozwiązała nie lada trudny temat kredytu hipotecznego, którego inni doradcy rozwiązać nie potrafili i narazili mnie na koszty i stres! Profesjonalna, rzetelna obsługa i świetny kontakt z Panią Anią, serdecznie polecam.

  Karolina

  Miałam duży problem z otrzymaniem kredytu bezpośrednio w banku. U Pani Ani znalazłam konkretne rozwiązanie, jakie dokumenty muszę dostarczyć od dewelopera i w jakim banku dostanę kredyt. Polecam Panią Anię jako skutecznego eksperta kredytowego.

  Rafał

  Pani Ania posiada ogromną wiedzę na temat procedury udzielania przez banki kredytów zarówno hipotecznych jak i gotówkowych. Jeśli dodamy do tego profesjonalne i ciepłe podejście to wynik może być jeden: zadowolony klient.

  Piotr

  Pani Anna pomogła mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego szybko i konkretnie. Pani Anna cierpliwie odpowiedziała na dziesiątki moich pytań. Czułem, że zawsze rozmawiam z osobą która zna świat banków i kredytów bardzo dobrze. Dziękuję i polecam!