Anna Kaczmarowska - gekon24.pl
Ekspert - Anna Kaczmarowska

Anna Kaczmarowska

Warszawa, Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów

Skontaktuj się  O mnie

  Pomagam klientom przejść przez stresujący dla nich i często będący wyzwaniem etap poszukiwania najkorzystniejszego finansowania i wytłumaczyć wszystkie zawiłości procesów kredytowych. W przyjazny dla klienta sposób prowadzę go do spełnienia marzenia wspierając się kredytem bankowym. Wspieram klientów wiedzą prawniczą oraz techniczną przy budowie domów. Roztaczam opiekę nie tylko w trakcie początkowego etapu, ale również w trakcie trwania kredytu.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2003 roku

  Opinie

  Wiola i Marek

  Serdeczne podziękowania dla Pani Ani za to w jaki sposób podeszła do ciężkiej sprawy (odmowa w macierzystym banku, w którym oboje mamy konta). Szybko zdiagnozowała gdzie leżał problem i w ciągu miesiąca cieszyliśmy się zakupem mieszkania. Serdecznie polecamy.

  Oksana and Marek

  Ms Anna in five weeks helped us to find a solution for our problem to get a mortage in Warsaw. Now we're living in our beautiful home, and we recommend Her not only as super specialist, but as a very warm and helpful person. Thank You.

  Marzena

  Pani Ania w najmniejszych detalach wyjaśniła nam jak krok po kroku otrzymać szybko finansowanie mieszkania. Po 3 tygodniach stawaliśmy do aktu z załatwionym kredytem.

  Anna

  Kompleksowa usługa na najwyższym poziomie. Dziękujemy za pomoc i szczerze polecamy.

  Sergiusz

  Szczerze polecam, widać doświadczenie i swobodę poruszania się po zagadnieniach związanych z kredytem Pani Anny. Co prawda finalnie zrezygnowałem z zakupu i starania się o kredyt, ale właśnie dzięki rzetelnemu wytłumaczeniu ryzyk przy wybranej nieruchomości. Doradca, u którego byłem przed wizytą u Pani Anny, zupełnie ominął temat i zapewniał, że wszystko będzie ok i przez 3 miesiące wymyślał kolejne dokumenty, które musiałem mu wysyłać.