Alicja Wulbach - gekon24.pl
Ekspert - Alicja Wulbach

Alicja Wulbach

Ostrów Wielkopolski, Odolanów, Pleszew, Krotoszyn, Ostrzeszów, Jarocin, Kalisz, Błaszki, Sieradz, Kępno, Kobylin

Skontaktuj się  O mnie

  Dzień dobry, nazywam się Alicja Wulbach i od kilkunastu lat zajmuję się finansami, które były moją pasją zanim jeszcze stały się zawodem. Jako ekspert kredytowy znajduję się na liście komisji nadzoru finansowego a to wszystko po to aby moi klienci uzyskali nie tylko atrakcyjne ale przede wszystkim bezpieczne finansowanie, które pomoże spełnić ich marzenia.

  Zapraszam do kontaktu jeśli szukasz osoby, która dokona analizy zdolności kredytowej, porówna dla Ciebie oferty banków, pomoże przeprowadzić Cię przez cały proces kredytowy i wyjaśni wszystkie kwestię związane z bankowością w miłej atmosferze przy filiżance kawy.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2010 roku

  Opinie

  Marta

  Pani Alicja jest bardzo sympatyczną osobą, która ma duży zapas cierpliwości i wyrozumiałości do klienta. Do tego w pełni kompetentna – właściwa osoba na właściwym miejscu. Wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje, wyjaśnia wątpliwości, pozostaje w stałym kontakcie z klientem. Do tego informacje ważne dla klienta przekazywane są natychmiastowo. Z mężem mieliśmy komplikacje dot. nieruchomości, ale wszystko zakończyło się sukcesem i to dzięki pani Alicji. Na każde z tysiąca naszych pytań pani Alicja udzielała w pełni nas zadawalające i uspokajające odpowiedź. Podczas spotkań czy rozmów telefonicznych dało się odczuć zrozumienie sytuacji klienta oraz pełne zaangażowanie. Pani Alicja jest osobą pogodną, uśmiechniętą, kompetentną – ekspert w swojej dziedzinie. Na swojej drodze nie mogliśmy trafić na lepszego doradcę kredytowego. Współpraca z panią Alicją to sama przyjemność i gwarancja powodzenia. Polecam!

  Jakub

  Dziękujemy Pani Alicji za profesjonalną pomoc w załatwieniu kredytu. Pani Alicja wykazała się dużą znajomością produktów bankowych, co umożliwiło nam wybranie najkorzystniejszej opcji. Szczegółowo odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i rozwiała wątpliwości. Pani Alicja jest bardzo rzetelna i zorganizowana, tak więc cała operacja przebiegła szybko i bez żadnych problemów. Polecam.

  Angelika

  Serdecznie polecam Panią Alicję. Ogromne zaangażowanie w pracę, pełen profesjonalizm, bezproblemowy kontakt i dyspozycyjność. Cała procedura kredytowa przebiegła sprawnie, na każdym etapie Pani Alicja służyła pomocą, mogłam liczyć na podpowiedź w wielu kwestiach. Dziękuję raz jeszcze!

  Łukasz

  Razem z żoną bardzo polecamy Panią Alicję. Kredyt załatwiony sprawnie i szybko. Zawsze otrzymaliśmy odpowiedzi na nasze pytania. Na bieżąco byliśmy informowani o przebiegu procesu kredytowego. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Jeszcze raz polecamy i dziękujemy Pani Alicji.

  Iwona

  Szczerze polecamy Panią Alicję, szczególnie w czasach, kiedy stopy ciągle idą do góry i ludzie, którzy nie znają się na bankowości potrzebują kredyt "na już". Dzięki Pani Ali nie tylko dostaliśmy kredyt, ale wnioski udało się złożyć jeszcze przed największymi podwyżkami. Pani Ala to świetny fachowiec, doradca, doskonale zna oferty wszystkich banków. W pełni zaangażowana w sprawę, zawsze pomocna i przy tym przesympatyczna! Raz jeszcze polecamy!

  Klaudia

  Serdecznie polecam współpracę z Panią Alicją. Bardzo konkretne i rzetelne podejście do sprawy. Profesjonalistka i specjalistka w swojej dziedzinie. Usługa na wysokim poziomie. Chętnie służy pomocą przy czym jest bardzo miła i sympatyczna. Gorąco polecam!