Agnieszka Martyniuk-Kwieszczuk - gekon24.pl
Ekspert - Agnieszka Martyniuk-Kwieszczuk

Agnieszka Martyniuk-Kwieszczuk

Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Oława, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Bielany Wrocławskie, Dzierżoniów

Skontaktuj się  O mnie

  Mam na imię Agnieszka i jestem tu po to, by kompleksowo wesprzeć Cię prawdopodobnie w jednej z najodważniejszych decyzji w Twoim życiu – wnioskowaniu o kredyt hipoteczny.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Martyna

  Pani Agnieszka bez wątpienia posiada ogromne doświadczenie w branży doradztwa kredytowego. W przypadku każdego mojego pytania mogłam liczyć na precyzyjną odpowiedź. Podczas procesowania moich wniosków w jednym przypadku wystąpił problem techniczny po stronie banku - Pani Agnieszka z dużym zaangażowaniem i cierpliwością zajęła się sprawą, dzięki czemu sama nie musiałam się o nic martwić. Stały kontakt o każdej porze dnia pozwolił na ekspresowe skompletowanie dokumentów, złożenie wniosków i finalnie - podpisanie umowy kredytowej.

  Michał

  Myślę, że ciężko mi dopasować odpowiednie słowa do czynów Pani Agnieszki. Nazwijmy, iż naszą sytuację w momencie kredytowania inwestycji można śmiało nazwać "trudną". Pani Agnieszka nie dość, iż dobrała nam odpowiedni kredyt oraz bank, to mimo trudności sytuacji i zawiłości "papierologicznej" wywalczyła dla nas preferencyjne warunki umowy, dzięki czemu już teraz stoimy w tym miejscu, które sobie uknuliśmy w swojej głowie jakiś czas temu. Dziękuję Pani Agnieszko! Bez Pani by się to nie udało!

  Emilia

  Pani Agnieszka na przestrzeni ostatnich 5-ciu lat pomogła mi łącznie w uzyskaniu dwóch kredytów hipotecznych. W obu przypadkach moja sytuacja nie była standardowa i wymagała sporo zaangażowania i cierpliwości. Od początku zdawałam sobie sprawę z tego, że z uzyskaniem mojego kredytu (zwłaszcza tego drugiego) może być różnie. Pani Agnieszka zaproponowała mi wspólne przygotowanie się, które trwało kilka miesięcy, by finalnie złożyć upragniony wniosek. Pomimo wielu wykluczeń w bankach (w okresie pandemii) z sukcesem otrzymałam kredyt i mogłam rozpocząć budowę mojego wymarzonego domu. Panią Agnieszkę polecam wszystkim swoim znajomym, ponieważ uważam, że świetnie zna się na tym co robi, ale jednocześnie wykazuje się empatią, cierpliwością i profesjonalnym podejściem do klienta.

  Sebastian

  Pani Agnieszka to ekspert od kredytów hipotecznych. Skorzystałem z jej usług i jestem bardzo zadowolony. Przedstawiła najbardziej korzystne oferty, w razie moich wątpliwość od razu otrzymywałem odpowiedź. Cały proces kredytowy przebiegł bardzo szybko. Polecam

  Maja

  Solidne przygotowanie do każdego spotkania. Duża otwartość na klienta i na jego potrzeby. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy. Polecam!