Adrian Wąsowski - gekon24.pl
Ekspert - Adrian Wąsowski

Adrian Wąsowski

"Musisz być świadomy tego, co robią inni, oklaskiwać ich wysiłki, doceniać ich sukcesy i zachęcać ich do dążeń. Kiedy wszyscy sobie pomagamy, wszyscy wygrywają” - Jim Stovall

Warszawa, Otwock, Piaseczno, Józefów, Ząbki, Marki, Raszyn, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki

Skontaktuj się  O mnie

  Słucham moich klientów i dobieram najlepsze rozwiązania kredytowe, czytelnie wskazując wszystkie opłaty wchodzące w ofertę banku. Za moją pomocą klienci dostają gwarancję najniższej ceny, ponieważ jestem niezależnym doradcą i patrzę na koszty, nie znaczek banku. Dzięki swojemu doświadczeniu wnikliwie badam sytuację finansową oraz prawną przedmiotu kredytowania, dzięki czemu każdy mój klient otrzymuje finansowanie po złożeniu wniosku z moją pomocą. Stawiam na sprawną komunikację – zawsze odbieram telefony i odpisuję na wiadomości, zależy mi bowiem na tym, aby klienci byli na bieżąco. Nie odpuszczam, szukam rozwiązania każdej sytuacji. W analizie walczę o każdego klienta za pomocą wszystkich możliwych narzędzi.

  Doświadczenie

  Doświadczenie w pośrednictwie kredytowym od 2014 roku

  Opinie

  Paweł

  Wspaniały fachowiec. Przeprowadził mnie i Partnerkę przez meandry kredytów, dobrał najlepsza ofertę, a przede wszystkim zawsze służył pomocą. Serdecznie polecam! Kredyt udzielony na sporą sumę w czasach pandemii, inflacji i ogólnego kryzysu, Pan Adrian dał radę!

  Michał

  Polecam Pana Adriana z całego serca. Pomagał mi i mojej małżonce w znalezieniu odpowiedniego kredytu hipotecznego. Pan Adrian cechuje się wysoką kulturą osobistą, poczuciem humoru i oczywiście ogromną wiedzą oraz kontaktami. Polecam każdemu.

  Patryk

  Pan Adrian, mistrz w swoim fachu. Szybko, łatwo i przyjemnie. Zaangażowany w sprawę i pomocny na każdym etapie. Cieszę się że skorzystałem z pomocy Pana Adriana i serdecznie każdemu polecam.

  Katarzyna

  Z całą odpowiedzialnością chciałabym polecić Pana Adriana. Pan Adrian jest osobą o bardzo dużej wiedzy, pełną profesjonalizmu i zaangażowania. W przeciągu pół roku udzielił wsparcia w dwóch procesach kredytowych. Obydwa zakończone sukcesem. Rzeczy niemożliwe dla Pana Adriana nie istnieją. Bardzo dziękuje za pomoc, cierpliwość i za przeprowadzenie przez cały proces kredytu, który z Panem okazał się nie taki straszny!

  Maria

  Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście do klienta oraz indywidualnych potrzeb. Pan Adrian posiada bardzo dużą wiedzę rynkową. Jego szczera i rzetelna analiza bardzo mi pomogła w wyborze najlepszej oferty.